Bij Cartière matchen we talent in BI & Data met de juiste uitdaging. We doen dat op onze manier. We nemen tijd, luisteren en zien noden. We delen wat we weten en denken. Kortom, we worden persoonlijk.
werken bij cartiere

We luisteren tot we begrijpen. En zoeken tot we vinden.

Met meer dan tien jaar ervaring in BI & Data recruitment durven we onszelf specialisten noemen. We kennen de markt en al haar bijzonderheden. We bouwden een kandidatennetwerk uit waar geen enkele andere headhunter in België beroep op kan doen. En we doen dat op onze manier. Geen vacatures heen en weer sturen in de hoop dat er iets klikt. Wel achterhalen wat iemand echt nodig heeft en wil bereiken. Welk profiel echt bij een bedrijf past, technisch én persoonlijk. We luisteren tot we begrijpen. We zoeken tot we vinden.

accent grave
accent grave
accent grave
accent grave
accent grave

Onze Mensen

Als hr-specialisten hoef je ons er niet van te overtuigen: het zijn de mensen die een bedrijf maken. Onze mensen doen Cartière draaien. Elke dag, met de glimlach.
Natacha Van Vlaenderen
Natacha Van Vlaenderen
Founder & Managing Partner – natacha@cartiere.be
Nicolas Vercauteren
Recruitment Consultant – nicolas@cartiere.be
Sander Boel
Recruitment Consultant – sander@cartiere.be
Yana De Clercq
Recruitment Consultant – yana@cartiere.be
Hanne De Wit
Sales & recruitment manager – hanne@cartiere.be
Robbe Berben
Recruitment Consultant – robbe@cartiere.be
cartiere wie zijn we

Ondernemen is de kracht van het team gebruiken door elk individu op de juiste sterktes in te zetten.

Nicolas & Natacha
cartiere cultuur

Uit het juiste hout gesneden? Vervoeg het team van Cartière.

Door op ‘Accepteren en doorgaan’ te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze Privacy Policy.

Accepteren & Doorgaan